środa, 20 maja 2015

Blogowanie- takie modne!

Bloger, blogerka, blogowanie.
 Właśnie tak sobie myślę jakie to stało się na czasie te nasze blogowanie...
Stylizacje, kosmetyki, literatura, motoryzacja,polityka,fotografia zwierzęta,showbiznes rośliny gotowanie,sport, życie ....

My też bloga prowadzimy, wcześniej miałyśmy więcej zapału albo raczej czasu bo każda z nas ma swoje życie prace,szkołę, plany. Teraz tylko z doskoku.. no nic bez spiny- jak to się mówi to ma być przyjemność.

No właśnie przyjemność.. ale czemu ja mam wrażenie ze ok 70% nowo powstałych blogów ich autorzy mają na celu bardziej zysk materialny niż przyjemność( z samego prowadzenia bloga tak jak działo się to kiedyś)?
 No, nie ma też co się dziwić takie mamy czasy sama telewizja promuje blogi tj siostry B. (nie mówie że zaczęły bloga dla "fejmu", po prostu tak wyszło pisały ciekawe posty, godne uwagi)
Jeżeli chodzi o mnie nie mam nic przeciwko, sama bym się cieszyła jakby parę groszy wpadło ;), gdyby jakiekolwiek firmy chciały podjąć współprace, aczkolwiek chodzi mi o to ze może w 15 na 100 blogów jest coś mądrego i godnego uwagi.
DLACZEGO? właśnie dlatego że kasa i sława, rozgłos.
Z drugiej strony możemy się kłócić skoro blogi dają takie możliwości czemu niby z nich nie skorzystać, faktycznie ile "gwiazd" muzycznych odkryto na blogach?

TAK TROCHĘ- MIĘDZY MŁOTEM A KOWADŁEM jestem ze swoimi rozmyśleniami na ten temat.

Jakie jest wasze zdanie?? piszcie swoje opinie :)
Pozdrawiam W

4 komentarze:

 1. Prowadze bloga już prawie dwa lat i nie zarabiam na nim żadnych pieniędzy nawet niw wiedziałam, że są takie możliwości. Nie wiedziałam, bo nie szukałam. Według mnie nie ma nic złego we współpracy z firmami, jeśli produkty, które chcemy testować są zgodne z tematyka naszego bloga i są nam przydane. Wiadomo jednak każdy ma prawo założyć bloga i robić z nim co chce. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A są takie możliwości:) i sama nie mam określonego zdania dokładnie na ten temat dlatego poddałam to dyskusji:)

   Usuń
 2. Według mnie wszystko się w pewien sposób łączy. Czy blog, który jest prowadzony bez pasji, ma duże szanse przetrwać? Zanim zacznie się poważnie zarabiać na blogu, trzeba przejść szmat drogi. Jeśli ktoś nie lubi tego, o czym pisze, to zwyczajnie straci motywację. Poza tym myślę, że żeby osiągnąć sukces, blog musi się czymś wyróżniać, w jakiś sposób wybijać. " może w 15 na 100 blogów jest coś mądrego i godnego uwagi." Według mnie tak jest właśnie dlatego, że wielu osobom nie zależy na odnoszeniu korzyści materialnych. Często widzę, jak dziewczyny piszą o kompletnych pierdołach - to na pewno nie przybliża do sukcesu, ale być może daje im to radość i szczęście :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No właśnie z tym zarabianie to drażliwy temat wśród blogerek. Ja zakładałam dla siebie.I tak w domu siedzę , nudno nie raz a ile można chomikiem gadać :)
  Ale przyznaję ,dostałam niedawno ( prowadzę bloga od ponad roku) ciekawą propozycję właśnie zarobienia ,a właściwie dorobienia przy okazji . Zgodziłam się ,zobaczymy jak wyjdzie w praktyce. Przy czym nie muszę wychwalać żadnych firm ani promować produktów,,nie mają wpływu na treści .Takie to trochę" inne " ale jak zapłacą to zawsze się parę groszy przyda :)

  OdpowiedzUsuń